برنامه نویسی icode - ترم 3

jangjoo-min.png

برنامه نویسی icode - ترم 3

این دوره مخصوص علاقمندان برنامه نویسی در طبقه سنی کودکان و نوجوانان طراحی شده است. دانش آموزان با کمک کتاب کمک آموزشی و نرم افزار آی  کد، شروع به آموزش برنامه نویسی از صفر میکنند. با توجه به سطح بالا بودن زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس، نرم افزار آی کد به ساده ترین شکل ممکن و به زبان فارسی برای اولین بار در ایران در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میگیرد. لازم به ذکر است که دانش آموزان دقیقا مسیرآموزشی برنامه نویسی را به بهترین شکل با کتاب و نرم افزار آی کد طی خواهند کرد و پس از گذراندن این دوره قادر به برنامه نویسی ربات های هوشمند ترم بعدی خود خواهند بود.


ترم 1

برای بررسی وثبت نام کلیک کنید


ترم 2

برای بررسی وثبت نام کلیک کنید


ترم 3

برنامه نویسی icode - ترم 3

قیمت پک ربات: 50000

هزینه آموزش: 400000

تعداد جلسات آنلاین: 6

مدت زمان هر کلاس: 1 ساعت


ترم 4

برای بررسی وثبت نام کلیک کنید


ترم 5

برای بررسی وثبت نام کلیک کنید


ترم 6

برای بررسی وثبت نام کلیک کنید


دانش آموزان پایان هر ترم علاوه بر اشراف کامل به الکترونیک و مکانیک ربات، قادر به ساخت کامل آن به تنهایی خواهند بود.

تمامی دوره ها توسط مدرسین بسیار مجرب و به صورت آنلاین (کلاس مجازی) برگزار میشود.

به همراه ارائه گواهی در پایان هر ترم، از طرف شرکت Robaticschool و دانشگاه آزاد اسلامی پرند

آموزش مفاهیم ابتدایی برنامه نویسی


آموزش الگوریتم نویسی


آموزش دستورات اصلی برنامه نویسی


آموزش روش حل مسئله


کتاب کمک آموزشی


نرم افزار آی کد


در زمان کلاس خود وارد پنل کاربریتان شوید.وارد بخش کلاس های من شوید و از آنجا بر روی دکمه ورود به کلاس کلیک کنید 😉

قوانین آموزش

کاربران نمی بایست نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخصی تنها می بایست با نام کاربری و کد کلاس مربوط به خودش وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده نماید.

درصورت اثبات عدم رعایت این موضوع کاربری مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن بعهده صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوء استفاده کننده می باشد.

انتشار هرنوع محتوا (عکس پروفایل، متن، فیلم، کلاس آنلاین، آموزش، سوالات و آزمونها و …) مغایر کلاس ممنوع می باشد.

سایت خود را موظف می داند از انتشار مطالب مضر و نامناسب برای اقشار آسیب پذیر جامعه مثل کودکان و نوجوانان جلوگیری بعمل آمورد منتها مسئول عملکرد کاربر در سایت، شخص وی می باشد و همچنین نظارت بر عملکرد اقشار آسیب پذیر در سایت بر عهده اولیاء آنها خواهد بود.

چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سایت و نرم افزارها و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هنگام حضور در کلاسها مراقب حریم خصوصی خود باشید. مسئولیت سوء استفاده از اطلاعات حریم خصوصی شما که خودتان در اختیار دیگران قرار داده اید از قبیل تصویر و اطلاعات شخصیتان برعهده خودتان می باشد.

کلیه کاربران موظفند اطلاعات خواسته شده در سایت و توضیحات داده شده درباره خود، آموزشگاه، مدرسه، کلاس و هرگونه توضیحات دیگری را به درستی و صداقت و کامل در سایت ارائه نمایند. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه یا عدم صداقت یا نقصان در ثبت اطلاعات که منجر به خسارت یا شکایت گردد متوجه شخص کاربر خواهد بود و از طرق ممکنه پیگیری مقتضی بعمل خواهد آمد.

سایت اجازه دارد هر گونه اطلاعات و عکس یا خدمات آموزشی ای که توسط کاربران در سایت ارسال و ارائه می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربران سامانه یا ایجاد شده توسط کاربران باشد را در صورت مغایرت با قوانین، هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند اصلاح یا حذف نماید.

سایت ممکن است شرایط استفاده از خدمات، نرم افزارها و وب سایت خود را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق شبکه های اجتماعی، سایت و نرم افزارهای سایت یا در قالب پیامک و یا ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سایت، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

پرداخت هزینه کلاس توسط شرکت کننده و دریافت مبلغ کلاس توسط برگزار کننده و کلیه مبادلات مالی میبایست در سایت و از مسیر سایت انجام پذیرد و پرداخت یا دریافت مبلغ خارج از این مسیر موجب تضییع حقوق سایت بوده و با نقض کنندگان به طور مقتضی رفتار خواهد گردید.

ذخیره فیلم یا صدای کلاس تنها توسط مدرس یا با اجازه وی مجاز است، لذا ذخیره فیلم کلاس به هرطریقی توسط شرکت کنندگان و انتشار آن بدون اجازه مدرس و سایت مجاز نمی باشد و مصداق نقض قوانین کپی رایت خواهد بود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هرگونه تبلیغ علیه سایت و ضد تبلیغ در کلاسها و محتوای ارائه شده در سایت و تبلیغ سایتها و نرم افزارهای دیگر ممنوع می باشد.

هیچوقت اقدام به انتشار مطالب خصوصی خودتان و یا دیگران به امید اینکه طرف شما امین شماست نکنید، در دنیای اینترنت و فضای مجازی تضمین صد در صدی امنیت اطلاعات وجود ندارد.

هر فرد (شخص حقیقی) تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است درصورت مشاهده تخلف تمام حسابهای کاربری شخص مسدود خواهد گردید.

در صورت نارضایتی از کلاس ها نهایتا تا جلسه دوم هر دوره، میتوانید ناراضایتی خود را اعلام کرده و هزینه آموزشی که پرداخت کرده اید را به طور کامل دریافت کنید.


قوانین کلاس

نکته لطفا حتی الامکان با لب تاب یا کامپیوتر شخصی وارد شوید و تا حد ممکن با موبایل وارد نشوید. لطفا حتما از سالم بودن میکروفون سیستم خود اطمینان حاصل کنید.
نکته کلاس ها دقیقا راس ساعت برگزار خواهند شد. حتما ده دقیقه قبل از زمان برگزاری کلاس آماده ی ورود به کلاس باشید.

 • سولات خود را در کلاس های رفع اشکال از قبل آماده کنید تا وقت شما تلف نشود.کماکان از هندزفری
 • استفاده کنید تا صدای اطرافتان کمتر به گوش برسد.
 • در هنگام اتصال به هیچ عنوان از ف.شکن استفاده نکنید.
 • در قسمت چت مطالب غیر درسی ننویسید.
 • اگر سوال شخصی از معلم خود دارید در گفتگوی شخصی بپرسید.
 • در نظر سنجی ها سریع شرکت کنید تا معلم زودتر از وضع کلاس آگاه شود.
 • اگر در حین برگزاری کلاس مشکلی پیش آمد، دکمه F5را بزنید.

سرویس 7 روزه بازگشت کالا

در صورتیکه به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا 7 روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.

شروط لازم برای استفاده از 7 روز امکان عودت کالا:

 1. کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
 2. کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
 3. مطابق قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت کالا فقط شامل حال مصرف کنندگان بوده است. مصرف کننده شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه اقدام به خرید می کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت را ندارند.
 4. در مواردی که عودت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، کالا حتماً می بایست “بیمه” گردد و این مورد در قبض پستی و یا بیجک قید گردد. علاوه بر آن لازم است کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان عودت آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

نکته1: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

نکته2: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

مشاوره رایگان تیم سایت آموزشی و فروشگاهی رباتیک اسکول

با توجه به تنوع و گستردگی محصولات سایت آموزشی و فروشگاهی رباتیک اسکول ، انتخاب و خرید کالای مورد نظر بر اساس نیاز کاربران امری غیر قابل انکار و ضروری میباشد. از این رو تصمیم بر آن گرفتیم تا با به کارگیری کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه محصولات فروشگاه، بتوانیم کاربرانی را که قصد خرید دارند در جهت صحیح راهنمایی کنیم. بنابراین کاربرانی که قصد خرید کالایی را دارند، میتوانند از طریق تماس با بخش مشاوره رایگان و با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان فروشگاه اینترنتی رباتیک اِسکول نسبت به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید کالای یا دوره ی مناسب نمایند.

خدمات فروشگاه اینترنتی رباتیک اِسکول:

02156219836  (شنبه تا پنجشنبه 18- 9  )

09307009698

سرویس تست 24 ساعته رباتیک اسکول

درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول، با رباتیک اِسکول تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که این سرویس فقط 24 ساعت زمان بازگشت دارد.

نکته1: کلیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کنترل و بررسی می‏‌شود

و در صورت تائید کارشناسان، کالا مشمول استفاده از این سرویس خواهد شد. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

نکته 2: برای محدوده خارج از تهران، بعد از دریافت کالا از پست یا باربری، مدت زمان 24 ساعته محاسبه خواهد شد.

برای خواندن کامل مقررات سایت رباتیک اسکول کلیک کنید

تاریخ بروزرسانی : 99/7/11


ما را در اینستاگرام دنبال کنید @RobaticSchool